Artgraw.pl

Wałki grawerowane


  
 


 

Cena: 69,50 zł

Opis

Zaprojektuję każdy wałek z wybraną nazwą, imieniem , pseudonimem lub dowolnym tekstem oraz elementami graficznymi.

Każdy grawerowany wałek jest nieco inny (jest projektowany i wykonywany indywidualnie wg. życzenia zamawiającego). Sprawia, że jest doskonałym prezentem na różne okazje ( imieniny , urodziny, ślub, ukończenie 18 lat, dzień babci, dzień matki, i na inne okazje)

Nadaje na kruche ciastka, pierniki kruche ciastka kakaowe, kremówki lub masy cukrowe lub napisy na ciastkach lub masie solnej.
Przydatne też grawerowane wałki mogą być w ceramice.

Wałki z drewna bukowego są grawerowane laserowo, ręcznie oczyszczone. Jest to produkt najwyższej jakości. Twoje zamówienie dotrze z przepisami na pyszne kruche ciasteczka, wskazówkami posługiwania się grawerowanymi wałkami i instrukcją obsługi.

Należy pamiętać, że grawerowane napisy lub tekst na wałku będą lustrzanym odbiciem rzeczywistego widoku, tak aby wyglądały poprawnie po odciśnięciu na ciastach czy innych tłoczonych masach np. marcepanowej czy solnej. Wykonane zdjęcie na ilustracji ukazuje widok specjalnie odwrócony od rzeczywistego, aby móc widzieć indywidualny wzór lub tekst.

Życzymy dużo radości w czasie pieczenia!

W zamówieniu można wybrać do wstawienia między wyrazami lub tekstami elementy graficzne takie jak: gwiazdki, serduszka itp.

Wałki myć ręcznie. Nie myć w zmywarce.

Wymiary:
grawerowany wałek PERSONALIZOWANY do wyrobu ciasteczek ma długość całkowitą z rączkami około 40 cm, długość samego wałka bez rączek to około 20 cm, średnica wałka około 60 mm.
Wałek posiada oś metalową, przez co ciasto wałkuje się lekko i bez oporów a sam wałek może służyć przez długie lata.